Zakończyliśmy pierwszą edycję programu stażowego CIECH Starter!

W ramach tej edycji programu do organizacji dołączyło 9 Stażystów, w całej Polsce – zarówno w centrali Grupy CIECH jak i w spółkach zależnych.

Jak nam poszło?

Asia z Zespołu Analiz i S&OP przygotowała interaktywny raport MS Excel, pozwalający na pokazywanie i analizowanie rozwoju produkcji i poszczególnych wskaźników produkcyjnych!

Dominika z Zespołu Zakupów przygotowywała projekt komunikacyjny dedykowany całemu Działowi, tak aby każdy pracownik znalazł w jednym miejscu wszystkie niezbędne materiały, online!

Ola z Zespołu Komunikacji przygotowała kilka świetnych akcji pracowniczych, np. konkurs wewnętrzny w jednym z Business Unitów, związany z promowaniem zdrowego stylu życia!

Zapraszamy za rok!

CIECH Starter to program płatnych, 3-miesięcznych staży wakacyjnych, organizowanych w okresie lipiec-wrzesień. Każdy Stażysta w Grupie CIECH realizuje indywidualny projekt – zaprojektowany tak, aby wykorzystywał kompetencje i umiejętności, a przy tym rozwijał wiedzę merytoryczną i umiejętności pracy projektowej!

Dbamy o rozwój Stażystów!

Stażyści mogą podnosić swoje kompetencje językowe, poprzez aplikację mobilną do indywidualnej nauki, do której dostęp zapewnia im organizacja! Dbamy też o rozmów kompetencji miękkich – organizujemy dla Stażystów szkolenia ogólnorozwojowe online, które prowadzą wewnętrzni eksperci Grupy.