Rusza druga edycja programu stażowego „CIECH Starter”! 20 stażystów z unikalnym doświadczeniem pracy w Grupie CIECH

Pierwszy poniedziałek lipca to początek przygody dla kilkudziesięciu studentów i studentek i absolwentów ostatnich lat studiów w Grupie CIECH.

Po owocnym, ubiegłym roku, po raz drugi Grupa CIECH szuka talentów w ramach letniego programu stażowego „CIECH Starter”. W trakcie płatnych stażów stażystki i stażyści zasilają szeregi 8 zespołów w 5 różnych lokalizacjach Grupy CIECH i będą odbywać staż m.in. w obszarach IT, analizy danych, Zakupy, Finanse, Produkcja, HR i Komunikacja.

Przez 3 miesiące, od lipca do września włącznie, pod okiem swoich opiekunów merytorycznych, staż będą realizowali indywidualne projekty, których wyniki zaprezentują przed managerami działów.

Aktywności zostały zaprojektowane tak, aby wykorzystywały w jak największym stopniu kompetencje i umiejętności, a przy tym rozwijały wiedzę merytoryczną i umiejętności pracy projektowej stażystów.

W ramach programu stażyści wezmą również udział w programie szkoleniowym, przygotowanym przez pracowników Grupy. Szkolenia wyposażą ich w garść praktycznej wiedzy, m.in. o tym, jak napisać dobre CV i przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej, jak budować markę osobistą oraz jak efektywnie korzystać z Excela.

Na zakończenie programu wszyscy uczestnicy otrzymają: certyfikat ukończenia stażu, referencje podpisane przez Managera Działu oraz informację zwrotną o efektach swojej pracy.

W poprzednich edycjach stażyści i stażystki mieli okazję sprawdzić się w przygotowaniu m.in.  analizy biznesowej na podstawie pozyskanych danych, inwentaryzację raportów i zestawień tworzonych w jej dziale, zawierającą informacje o czasie przygotowania wszystkich raportów, terminie wysyłek, odbiorcach i źródłach danych czy akcję dla pracowników Grupy CIECH, związaną z działaniami na rzecz ochrony środowiska.

Wszystkim stażystom życzymy powodzenia w realizacji projektów!

#CIECH #CIECHStarter